Zarabianie w sieci, lipiec 2015

Witam, nie było mnie bardzo dawno. Trzy miesiące braku aktywności dla blogera, to niemal wyrok śmierci. Ale co tam, jestem z powrotem. To, że nic nie pisałem na blogu, nie oznacza, że nie zarabiałem w sieci. Wręcz przeciwnie, kasa zarobiona w sieci troszkę mnie rozleniwiała. Dziś nie będę o tym pisał, ale program qassa okazał się dla mnie prawdziwym hitem. Z qassy mam po prostu więcej pieniędzy niż ze wszystkich pozostałych programów razem wziętych, ale nie zapominam o nich i właśnie dzisiaj napiszę o tych „innych” programach kilka słów.

Clixsense

Stary poczciwy clixsense, od niego zaczynałem zabawę w zarbianie w internecie i jestem jemu wierny, mimo iż są nowsze i może nawet lepsze programy PTC, a poleconych nie mam zbyt wielu. Zaletą jest, to że clixsense istnieje od lat, a oprócz klikania w reklamy można zarabiać na wypełnianiu ankiet, zadaniach,ofertach, no i oczywiście na poleceniach. Ja poleconych mam niewielu, więc zysk może nie powala, ale jak to mawiają grosz do grosza… Nie klikam codziennie. Nie klikam nawet raz na tydzień, ot od wielkiego dzwonu sprawdzę stan konta i kliknę w kilka reklam. Mógłbym zgarnąć dużo więcej, ale przyznacie, że fakt, że więcej kasy mam z poleconych, niż  z własnego klikania, jest kusząca? Zachęcam więc do rejestracji i wypróbowania clixsense.

clixsense zarabianie Clixsense wypłata

clixsense zarabiaj

No jak widać na obrazku powyżej na moje konto paypal popłynęło kolejne 8 dolców.

GPTR

Wybrałem do testowania trzy polskie programy GPTR. Niektóre z nich oprócz czytania płatnych maili oferują inne sposoby zarabiania, jak np. zadania. Ale ja koncentruję się na klikaniu w reklamy.

imperium reklamy GPTR

Powyżej imperium reklamy

świat reklam GPTR

świat reklam

zlotóweczka zarabiaj na czytaniu maili

No i na sam koniec złotóweczka. W mojej opinii najciekawszy i najmniej męczący jest świat reklam, chociaż póki co nie przekreślam pozostałych 2 programów.

Paidverts

paidverts

paidverts strategia poleconych

W paidverts dopiero zaczynam. Napiszę, tak, że program ten przeznaczony jest dla prawdziwych maniaków klikania w reklamy. Ale konsekwencja przynosi w tym programie naprawdę dobre rezultaty. Ja  po dość dobrym początku, ograniczam się do kliknięcia gdzieś raz na dwa tygodnie w reklamy, tak aby nie wypaść w reklamy

Nowość w cupsellu

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Cupsell umożliwił druk na czapeczkach z daszkiem. Zachęcam naprawdę wszystkich do rejestracji w tym programie, oprócz możliwości całkiem solidnego zarobku, cupsell daję okazję do poszerzenia swojej kreatywności i wręcz zabawy, co oddają filmy produkowane przez prezesa

Plany

W  najbliższych czasie zamierzam przeprowadzić cykl wywiadów z ludźmi zarabiającymi w sieci oraz oczywiście zarabiać. Nr 1 jest iczywiście qassa, ale zachęćam was także do rejestracji na innych wymienionych przeze mnie stronach, najlepiej z moich refów;)

Ankieta

I na sam koniec coś jeszcze z innej beczki. Zachęcam was do wypełnienia ankiety dotyczącej waszych preferencji wyborczych. Ankieta nie ma charakteru profesjonalnego, więc nie miejcie do mnie zbędnych „wątów”

ANKIETA USUNIĘTA

Pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieję, że na następny wpis nie będę wam kazał czekać tak długo.

5 komentarzy


    1. Z moimi zarobkami jest coraz lepiej. Ja nigdy nie traktowałem zarabiania w internecie jako jedynego źródła dochodu.Ja rozumiem, że na programach partnerskich można zarobić lepiej, obiecuję, że spróbuję:)

      Odpowiedz

    1. Z qassy wyciagam 300 PLN na miesiąc, resztę teraz traktuję jako dodatki

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.