Zarabianie na portalu społecznościowym tsū

Witam, tytuł dzisiejszego posta może być nieco mylący, bo nie będę nic tu pisał o zarabianiu na facebooku ani twitterze, ale zaraz wszystko wyjaśnię. Otóż już w czasie gdy w Polsce królowała nasza klasa doszło do mnie, że firma ta zarabia na działaniach użytkowników, zapewniając im jedynie  swojego rodzaju platformę do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów. Ta sama uwaga tyczy się większości społecznościówek w tym szczególnie facebooka, twittera i instagrama. Te firmy żyją dzięki nam. Dodatkowo zebrały one potężną wiedzę, którą wykorzystują do optymalizacji wyświetlanych reklam.

Jak zarobić na własnej wiedzy, pomysłach, przemyśleniach?

Do tej pory myślałem, że najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy spieniężyć generowane przez nas treści, jest założenie bloga. Szczerze mówiąc dalej tak uważam. Ale pojawiła się nowa alternatywa, tj. tsu. W portalu tym otrzymamy 90% wpływów z reklam jakie widzą i klikają odwiedzający nasze wpisy. Teoretycznie więc, jeżeli portal ten zdobędzie dużą popularność, a my będziemy pisać ciekawe i interesujące treści, to będziemy mogli zgarnąć naprawdę dużą kasę, na tym co teraz robimy codziennie  nie mając z  tego nic. Brzmi nieźle, co?

Czy jest w tym wszystkim jakiś haczyk?

Teraz o wątpliwościach. Było już kilka prób zrobienia alternatywnej społecznościówki, np. bez reklam, ale zdecydowana większość z nich upadała lub ledwo co tam wegetuje. Ostatnio na chwilę było głośno o Ello i nic, cisza, bryndza. Jak będzie z tsu? Nie mam pojęcia. Po drugie jeśli nastawiasz się na szybki zysk, to muszę ochłodzić twój zapał. Poczytałem trochę regulamin (na razie tylko po angielsku, jak cały portal). Do wypłaty trzeba uzbiarać 100 dolców, które będą wysyłane czekiem. Tak jest jeszcze takie coś, a za realizację czeku zagranicznego płaci się duże prowizje, ale jest to możliwe, co sprawdziłem realizując czek, który otrzymałem z GlobalTestMarket.

Czy warto rejestrować się w tsu?

Moim zdaniem, mimo przedstawionych wyżej wątpliwości tak. Na starcie do programu zgłosi się cała rzesza tych co chcą zarobić, ale mam nadzieję, że pojawią się też zwykli userzy, którzy nie będą robić tylko spam marketingu i różnych fakowatych profili (żadna społecznościówka nie jest od nich wolna). Szanse są niewielkie, ale są. Ja kibicuję temu projektowi, zwłaszcza, że jestem jednym z pierwszych, którzy się zarejestrowali z Polski. Jeśli chcecie wypróbować zarabianie z tsu, zarejestrujcie się proszę z mojego linka.

Sprawy bieżące

Dawno nic nie pisałem, ale to wcale nie znaczy, że nie próbowałem i nie zarobiłem nic w sieci. Przede wszystkim mój blog o płatnych ankietach pnie się w serpach w górę z czego jestem bardzo zadowolony. Druga kwestia to też przechwałki:) Otóż zdobyłem pieniążki (8 zł.) z pierwszego polecenia w qassa.pl. Tak więc pełen sukces a moja opinia o tym programie jest już więcej jak pozytywna. Trzecie zagadnienie wreszcie to, że próbuję swoich sił w programie do zarabiania na skarcaniu linków shorte.st, który oferuje lepsze stawki niż coinurl. Na razie zaśmiecam facebooka, ale może spróbuję założyć też konto z leekką erotyką na tsu?

Ankieta

[socialpoll id=”2230221″]

To tyle na dzisiaj. Pozdrawiam i zachęcam oczywiście do rejestracji z moich reflinków, szerowania, lajkowania, dzielenia się, udostępniania i komentowania. Nie zachęcam natomiast do kopiowania moich treści bez mojej wiedzy;)

Tsu społęcznoścówka, na której zarobisz

1 komentarz


  1. [Moderacja, ref]
    Zajebista strona w trochę ponad miesiąc 50 dych za free. Polecam każdemu kto chce zarobić . Można wygrać nawet 400 zł w jeden dzień. Kilka kliknięć dziennie wystarczy..Robiąc zakupy zwracają nam cześć kasy. Na stronie dostajemy również wiele bonów na zakupy>!!!!
    [Ref, usunięty]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.