Zarabiaj z shorte.st na skracaniu linków

Witam w ostatnim poście, w którym podzieliłem się z wami refleksami o możliwości zarabiania na programach partnerskich napisałem krótko o zarabianiu na skracaniu linków dzięki shorte.st. Dziś rozwijam ten temat.

W jaki sposób zarabia się na skracaniu linków?

Pytanie to wydaje się pozbawione większego sensu jedynie dla starych wyjadaczy. Ja gdy pierwszy raz przeczytałem o takiej możliwośći, też za bardzo nie wiedziałem o co chodzi. W teorii powinniśmy skracać za pomocą shorte.st czy CoinURL, czy tam innych adflaji linki zamieszczane na własnych stronach internetowych lub sieciach społecznościowych. Komu jednak z czytelników naszego bloga, czy fanpejdża podobałoby się gdyby po kliknięciu w link wyświetlały się jakieś tam dziwne reklamy? Myślę, że ludzie z  czasem przestaliby odwiedzać takie strony. Trzeba działać więc bardziej chamsko/wyrafinowanie (niepotrzebne skreślić). Poniżej przedstawię wam mój poradnik jak zarabiać na skracaniu linków np. z shorte.st

Zarabianie na skracaniu linków. Krok po kroku.

 1. Na początku musimy się oczywiście zarejestrować Polecam oczywiście rejestrację z mojego linku referencyjnego (referala) 🙂
 2. Po rejestracji kopiujemy adres dowolnej strony internetowej np. http://zlotekliki.pl
 3. Skracamy za pomocą naszego skracacza i otrzymujemy taki oto link http://sh.st/yHvju
 4. Teraz musimy umieścić ten link w sieci, tak żeby ktoś w niego kliknął. Gdzie zamieszczać linki? Spamujemy linkami gdzie się da, ale  z głową. Ja polecam facebooka. Skuteczna tu jest metoda na ładną nóżkę. Zakładamy fikcyjne konto jakiejś młodej atrakcyjnej dziewczyny i kusimy napaleńców. Nie zamieszczamy zdjęć typowo pornograficznych i musimy pamiętać, że facebook źle reaguje na cycki, zapisujemy się do tak wielkiej ilości grup, jak się da, co jakiś czas zamieszczamy zdjęcia częściowo roznegliżowanych lasek. Ja w ciągu tygodnia zdobyłem 5 tysięcy znajomych. W przypadku facebooka  ważne by link shorte.st skrócić drugi raz innym skracaczem linków np. goo.gl, czy odu.pl. Przykładowe linki do zamieszczenia na facebooku podaję tutaj goo.gl/7Qzykjgoo.gl/kKUbQKgoo.gl/zo4rOR. Druga kwestia, to gdy szybko pozyskujemy znajomych facebook może się zapytać czy my znamy ich rzeczywiście. Dałem radę trzy razy pozytywnie przeszedłem facebookowe testy i mnie nie zbanowali.
 5. Polecam też spamowanie (rozsądne) na forach internetowych nie wymagających rejestracji, ale umożliwiających zamieszczanie linków.
 6. Ludzie klikając w nasze linki nie są kierowani do strony docelowej, ale na reklamę, na stronę docelową mogą się dostać się po 5 sekundach klikając „skip ad”.
 7. Oczywiście nie zaniedbujemy też budowania sieci poleconych

Wyniki po dwóch tygodniach

Shorte.st skracanie linków

W sumie dużo się nie napracowałem (po kilkanaście minut dziennie) a już mam prawie 2 dolary. Myślę, że w następnych dniach nawet jak nie będę robił nic, to powinno dziennie wpadać do kasy po kilka centów. Liczę, że sprawa przyśpieszy jak pozyskam poleconych, a „znajomych” z facebooka spróbuję jeszcze jakoś wykorzystać do promocji moich działań. O sczególach będę was oczywiście obserwował.

Qassa.pl i tsu.co. Moja opinia

Jest mi niezmiernie miło, że coraz częściej trafiacie do mojego bloga przez wyszukiwanie organiczne np. w googlach. Częstymi zapytaniami prowadzącymi was do mnie są pytania dotyczące qassa.pl, myiyo, czy tsu.co. Jeżeli chodzi o qassa.pl, to jest bardzo dobrze. Właśnie dostałem kasę za drugiego poleconego i już wkrótce będzie pierwsza wypłata. W tsu natomiast zarobiłem swojego pierwszego centa. Czy kiedykolwiek wypłacę kasę z tsu to jestem sceptyczny, ale na razie się przyglądam.

tsu.co

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania, zadawania pytań i do rejestracji z moich reflinków.

6 komentarzy


  1. Już niedługo pierwsza wypłata. Mój poradnik ma dość wysokie pozycje, więc jest też kasa z poleconych, jeden „ktos” nawet skopiował mój poradnik i wkleił go na swojego bloga.

   Odpowiedz

 1. Jeśli ktoś ma problemy z angielskim, to na tym blogu można znaleść przetłumaczone treści z shortest 🙂 Ogólnie polecam tę metodę zarabiania, prosta, łatwa, skuteczna.

  shortestpopolsku.blogspot.com/p/home-gowna.html

  Odpowiedz

 2. Wszystko opisuje krok po kroku na tej stronie, przy okazji zobaczycie jak to wygląda: sh.st/n0PvW

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.