Zarabiaj w bitcoinach

Zarabianie w bitcoinach dzięki programom typu PTC, czy skracaniu linków może stać się początkiem przygody z tą wirtualną walutą. Zwłaszcza teraz (grudzień) 2014, gdy kurs bitcoina jest relatywnie niski opłaca się zarabiać w tej walucie przyszłości. Jeżeli znacie inne fajne programy, do zarabiania w bitcoinach, to możecie je nawet z referalami umieścić w komentarzach. Preferowane będą dłuższe komentarze.

PS. (listopad 2015) Kurs bitcoina skoczył w górę (1500 PLN za jednego BTC), ale myślę że poszybuje powyżej 3000 PLN, tak więc zapisujcie się kochani do bitcoinowych programów do zarabiania:)

PS. 2 (28 grudnia 2017), dziś kurs bitcoina to 52000 złotych!. Gdybym wtedy, kiedy to pisałem skoncentrował się jedynie na zarabianiu w bitcoinach…, ale tego nie zrobiłem. Mimo tego udało mi się zgranąć co nieco kasy. Myślę, że teraz warto zarabiać w altcoinach np w monero dzięki oprogramowaniu udostępnionemu przez minergate. Warto zainteresować się kryptowalutą nimiq, którą od pierwszego kwartału następnego roku będzie można kopać za pomocą… przeglądarki interenetowej.
Kolejną sprawą jest zarabianie na publikowaniu oryginalnych treści na platformie steemit.com. Zachęcam was do założenia tam konta, śledzenia mojego profilu i upvotowania moich postów. Polska społeczność steemit jest bardzo pomocna. Kasa jest bardzo realna i bardzo przyjemna, ale warunkiem jest pisanie ciekawych tekstów.

Zapisujcie się z linków lub klikająć w banery!

BitsForClicks

BTCClicks.com Banner

altcoiny zarabianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.