Testowanie produktów, czy warto?

Temat dzisiejszego wpisu jest nieco offtopowy, bo nie chodzi tu nam o zarabianie pieniędzy, lecz o testowanie produktów. Warto jednak pamiętać, że pieniądze są tyle warte ile można za nie nabyć określonych towarów i usług. Poniżej znajduje się krótka informacja o programach, w których aktualnie biorę udział

Rekomenduj.to

Bardzo ciekawy program, teraz jestem ambasadorem marki Wilkinson, wcześniej nie zakwalifikowałem się do bycia ambasadorem napojów alkoholowych (dlaczego? 🙁 ) i kawy (tu mi nie żal). Zasada jest prosta dostajemy próbki, część wykorzystujemy sami a część rozdajemy znajomym. Najważniejsza praca jaka z tym się wiąże to pisanie raportów. Upierdliwe, ale pamiętajmy „nie ma darmowych lunchów”.

rekomendujto

W Rekomenduj.to dostajemy też punkty za wypełnianie ankiet i dzielenie się promowanymi treściami na facebooku. Na razie te punkty są tak dla hecy, ale twórcy programu zapowiadają, że być może kiedyś będzie je można wykorzystać. Mi na zbieraniu tych punktów nie zależy, tylko, żeby otrzymywać jak najwięcej produktów do testowania. Poniżej dwa screeny z ostatniej kampanii Wilkinsona. Dostałem za (prawie) free zestaw naprawdę dobrych maszynek. Piszę „prawie” bo chodzenie po ludziach wręczanie im ulotek i maszynek i wyjaśnianie o co w tym wszystkim chodzi, to tez pewna praca.
#AmbasadorWilkinson

rekomendujto testowanie produktów

Everyday.me

W programie tym dostajemy do testowania produkty firmy Procter&Gamble ( w skrócie P&G). Ostatnio dostałem do testowania  kapsułki do prania VIZIR Go Pods. Do koncernu P&G należą takie marki jak: Always, Ambipur, Ariel, Aussi, Blend-a-med, Bonux, Braun, Discreet, Dreft, Duracell, Fairy, Gillette, Gillette Venus, Head&Shoulders, Lenor, Naturella Camomile, Olay, Old Spice, Oral B, Pampers, Pantene Pro-V, Tampax, Vizir, Wella, Wellaflex i Wellaton.

Można więc oczekiwać, że w rozsądnym terminie będzie organizowana promocja naprawdę ciekawych produktów.

vizir go pods

Kapsułki VizirGo PODS spisały się naprawdę i nieźle i z puli mi przysługującej mogłem prać przez cały miesiąc, resztę kapsułek rozdałem znajomym.

everyday.me

Aktywność w Everyday.me jest oceniana za pomocą systemu gwiazdek. Na razie nie mam ich za wiele, ale do programu zapisałem się dopiero 2 miesiące temu, więc wierzę, że jeszcze wiele kampanii przede mną.

Inne strony tego typu

Jest oczywiście wiele innych programów umożliwiających dostanie próbek różnych produktów. osobiście zarejestrowany jestem w streetcom.pl i testujemy. Nie piszę o nich dzisiaj ponieważ jeszcze nie dostałem od nich produktów. Słynny jest zwłaszcza program testujemy, w którym uczestnicy ocaniają produkty, które w przyszłości mają trafić do sprzedaży w sieci sklepów Biedronka.

Sprawy bieżące, tzw. bieżączki

Teraz kilka uwag natury ogólnej. Strona uzyskała nowy wygląd. Stary szablon zaczął mnie denerwować. Nowy też nie spełnia wszystkich moich oczekiwań. Piszcie więc, czy podoba się nowy wygląd strony, czy też nie. Doszła też nowa funkcjonalność, gwiazdki, w których można oceniać, czy dany wpis się wam podoba. Tera kilka screenów i ich opisów.

hiving

Proszę was nie rejestrujcie się w hiving. To dość nowa strona z płatnymi ankietami. Zarobki są tam jednak bardzo bardzo małe.

paypal od myiyo

W myiyo, wprost przeciwnie, zarejestrować się trzeba. Ankiety (ostatnio jest ich dużo wiecej) są dobrze płatne poza tym można tez zarabiać na polecaniu programu. Ja go polecam:)

taataaalexa

A to zrzut jednej z moich stron w alexa.com po akcji na wykopie (strona główna). Niestety wykop dał mi bana. Nie chce mi się zakładać drugiego konta i bana przyjmuję. Ciao wykop. Obecnie strona w alexa leci dramatycznie w dół 🙁

facebook kampaania

Zaryzykowałem też z reklamą jednego z moich fanpejdży na facebooku. Efekty są słabsze niż oczekiwałem, chociaż sam facebook dobrze ocenił moja kampanię.

Call to action:)

Kochani, zachęcam was do komentowania, oceniania postów, sharowania i oczywiście do rejestracji z moich reflinków (Nie dotyczy HQRevshare, które niedługo usunę z listy linków). Zachęcam też do opisywania swoich doświadczeń w innych programach oferujących testowanie produktów.

Trzymajcie się ciepło

5 komentarzy


 1. Czy do takiego testowania potrzebny jest jakiś blog, vlog czy coś w tym stylu, żeby recenzować dany produkt? Czy wystarczy tylko pisać raporty i wypełniać ankiety?

  Odpowiedz

  1. Nie trzeba mieć bloga, vloga czy strony internetowej. Niektóre programy wymagają facebooka. Pozdrawiam

   Odpowiedz

 2. Prowadzisz bloga, popularny lub zyskujący sławę profil w mediach społecznościowych? – zgłoś się do nas.

  To właśnie Ty, jako jedna z pierwszych osób, możesz mieć możliwość otrzymania zabawek jeszcze przed ich premierą!

  Spośród zgłoszeń wybierzemy osoby, którym dostarczymy nasze zabawki, w
  celu ich przetestowania, opisania (teksty, zdjęcia, video).

  W zamian możesz zostać właścicielem testowanych zabawek lub otrzymać inną formę wynagrodzenia.

  https://brykacze.pl/blog/testuj-pisz-dla-nas-zabawki-czekaja-twoja-recenzje/rodzic/

  Odpowiedz

 3. Jeżeli interesują Cię nowe produkty, chciałbyś je lepiej poznać i dowiedzieć się na ich temat więcej to miejsce właśnie dla Ciebie!
  http://www.brandtester.pl/ to nowa marka zajmująca się tworzeniem recenzji produktów na potrzeby zainteresowanych klientów.
  Sprawdź sam!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.