Qassa.pl, najlepszy program do zarabiania w sieci

Tytuł może niektórych zniechęcić, ale taka jest moja opinia. Qassa.pl to najlepszy według mnie program do zarabiania w sieci. Już raz wyraziłem swoje zdanie o qassa.pl. Dziś skupię się na tym co moim zdaniem wyróżnia qassa.pl (wcześniej money millionaire) od setek innych programów umożliwiających zarabianie w sieci.

1. Zarobki za klikanie w maile reklamowe są wyższe niż w większości typowych GTPR-ów, a qassa.pl to przecież nie jest serwis tego typu. Ja w ciągu niecałych 3 miesięcy wyklikałem prawie 5 złotych, w innych programach (bez poleconych) zajęłoby mi to dwa razy więcej.

2. Rewelacyjna stawka za zdobywanie poleconych. 8 złotych z pozyskanie poleconego, którego konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, to zdecydowanie najwyższa stawka, z jaką się spotkałem próbując zarobić co nieco w necie. W tej chwili otrzymałem już 32 złote za 4 poleconych,  a kilka następnych kont czeka na weryfikację.

3. Zwrot (niewielkiej) części pieniędzy za dokonane przez qassa.pl zakupy internetowe. Możemy kupować i rezerwować niemal wszystko, więc jeżeli na delegację służbową zamówimy hotel przez qassa.pl na hrsie (np. o wart. 300 złotych to na nasze konto wróci 1-5 złotych, niby nic a cieszy, a jak będziemy cały tydzień to dostaniemy proporcjonalnie więcej). Jeśli Ci mało, to zawsze możesz zagrać w bingo i gry i trochę się rozerwać

Jeżeli pytacie się o opinie o qassa.pl, to mogę wam szczerze i z całego serca polecić ten program. Zachęcam oczywiście do rejestracji z mojego linku referencyjnego.

Na sam koniec jeszcze jeden screenshot

qassa.pl opinie

PS. Na swoich blogach wspominam czasem o ich pozycjonowaniu, uważajcie jednak na takie sytuacje jak ta https://twitter.com/karo_krus/status/536813343689166848

3 komentarze


 1. Program faktycznie wart polecenia i podzielam zdanie, że jeśli chodzi o obecną sytuację, chyba jeden z lepszych. A jeśli by ktoś znalazł lepszy, z chęcią spróbuję :).

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz

 2. Ciekawe ze program taki super do zarabiania pieniędzy ja juz 2 mies.czekam na wypłatę i ani słychu ani widu

  Odpowiedz

  1. Ostatnio qassa się pokiepściła, w tamtym roku to był miód malina program

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.