Qassa.pl, najlepszy program do zarabiania w sieci

Tytuł może niektórych zniechęcić, ale taka jest moja opinia. Qassa.pl to najlepszy według mnie program do zarabiania w sieci. Już raz wyraziłem swoje zdanie o qassa.pl. Dziś skupię się na tym co moim zdaniem wyróżnia qassa.pl (wcześniej money millionaire) od setek innych programów umożliwiających zarabianie w sieci.

1. Zarobki za klikanie w maile reklamowe są wyższe niż w większości typowych GTPR-ów, a qassa.pl to przecież nie jest serwis tego typu. Ja w ciągu niecałych 3 miesięcy wyklikałem prawie 5 złotych, w innych programach (bez poleconych) zajęłoby mi to dwa razy więcej.

2. Rewelacyjna stawka za zdobywanie poleconych. 8 złotych z pozyskanie poleconego, którego konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, to zdecydowanie najwyższa stawka, z jaką się spotkałem próbując zarobić co nieco w necie. W tej chwili otrzymałem już 32 złote za 4 poleconych,  a kilka następnych kont czeka na weryfikację.

3. Zwrot (niewielkiej) części pieniędzy za dokonane przez qassa.pl zakupy internetowe. Możemy kupować i rezerwować niemal wszystko, więc jeżeli na delegację służbową zamówimy hotel przez qassa.pl na hrsie (np. o wart. 300 złotych to na nasze konto wróci 1-5 złotych, niby nic a cieszy, a jak będziemy cały tydzień to dostaniemy proporcjonalnie więcej). Jeśli Ci mało, to zawsze możesz zagrać w bingo i gry i trochę się rozerwać

Jeżeli pytacie się o opinie o qassa.pl, to mogę wam szczerze i z całego serca polecić ten program. Zachęcam oczywiście do rejestracji z mojego linku referencyjnego.

Na sam koniec jeszcze jeden screenshot

qassa.pl opinie

PS. Na swoich blogach wspominam czasem o ich pozycjonowaniu, uważajcie jednak na takie sytuacje jak ta https://twitter.com/karo_krus/status/536813343689166848

3 komentarze


 1. Program faktycznie wart polecenia i podzielam zdanie, że jeśli chodzi o obecną sytuację, chyba jeden z lepszych. A jeśli by ktoś znalazł lepszy, z chęcią spróbuję :).

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz

 2. Ciekawe ze program taki super do zarabiania pieniędzy ja juz 2 mies.czekam na wypłatę i ani słychu ani widu

  Odpowiedz

  1. Ostatnio qassa się pokiepściła, w tamtym roku to był miód malina program

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge