Programy partnerskie

Programy partnerskie to jedno z najważniejszych źródeł dochodu w sieci. Programów partnerskich na rynku jest co najmniej kilkaset, ale ważne jest, aby dobrać  odpowiedni do naszej strony.

Comperialead

Comperialead to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich, jeżeli chodzi o sprzedaż różnych produktów finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowany takimi produktami to kliknij w link albo w baner.

Money2money

Cashinpills

W CasCashinpills infografikahinpills trzeba włożyć sporo wysiłku ale efekty mogą być bardzo, bardzo dobre. Szczegóły wyjaśnia grafika poniżej (kliknij w miniaturę, później naciśnij +).

 

Sales media

program partnerski podobny bardzo do webepartners. Trzeba mieć trochę w głowie, żeby dobrać się do tego miodu, ale nie ma nic za darmo. Poniżej przykładowy baner sales media.

Ceneo

Bardzo przydatna strona z równie ciekawym programem partnerskim. W zależności od tematyki naszego bloga/strony czy fanpejdża dobieramy sobie temat wyświetlanej reklamy i jej format i … zarabiamy. Polecam ceneo zwłaszcza blogom tematycznym.

Hosting i domeny

Większość firm z tej branży ma swoje własne programy partnerskie. Ja swoje obydwa blogi hostuję na hekko.pl i mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Nie miałem do tej pory jakichkolwiek problemów.

hekko program partnerski

Leadmore

test iq

 

Ile będziesz mieć dzieci?

Sprawdź czy masz podsłuch?

Ledamore.pl Zarabiamy, na subskrypcjach sms, takich jak np te powyżej.

5 komentarzy


 1. Działam w większości z tych programów partnerskich i również je polecam. Nie zawsze na początki udaje się szybko coś zarobić, ale z czasem i nabywając doświadczenie, można dość do fajnych prowizji.
  Przemek ostatnio opublikował…AffizzyMy Profile

  Odpowiedz

 2. Dokładnie, są to PP godne polecenia. Korzysta z nich mnóstwo osób i można sporo zarobić. Tylko tak jak piszesz, we wszystko trzeba włożyć trochę pracy bo bez tego nie da się nic zdziałać.

  Odpowiedz

 3. Programy Partnerskie są bardzo ważne , ja ze swojej strony polecam sieć Solutions4ad 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.