Podsumowanie pierwszego roku istnienia „złotych klików”

Witam was, 10 września minął rok odkąd prowadzę blog „złote kliki”. Wybór nazwy domeny wiązał się z tym, że większość z najfajnnieszych nazw jak: „pracawdomu”, czy „ezarabianie” była zajęta. Początkowo miał być to blog uzupełniający jedynie treści publikowane na blogu o płatnych ankietach w internecie.Już pierwszy wpis dotyczący clixsense pokazał ogromny potencjał jaki tkwi w blogowaniu.

Wyniki

Nie będę ukrywał, że największe dochody przynosi mi qassa,  w tej chwili jest to nawet 300-350 zł miesięcznie, na drugim miejscu jest myiyo a pudło zamyka marketagent. Jeżeli chodzi o płatne ankiety internetowe to moim skromnym zdaniem warto jeszcze się zainteresować future talkers i studentswatch. Dużo gorzej szło mi w programach PTC i PTR, ale również tam zanotowałem pierwsze wypłaty. Zaczynam też działać w programach partnerskich, na razie bez wielkich efektów, ale pozyjemy zobaczymy.

Pozycjonowanie

Udało się mi wstrzelić w kilka fraz, w innych muszę jeszcze trochę popracować. Myślę, jednak, że jak na roczny blog z zaledwie 24 wpisami na stronie głównej moje pozycje są całkiem przyzwoite. W październiku postaram się troszkę poinwestować w pozycje. O szczegółach będę was oczywiście informował.

alexa.com pozycja

W alexie teraz spadło ale wcześniej rosło…

jetpack statystyki

Te strony odwiedzaliście najczęściej według jetpacka

wyszukiwane frazy

A te zapytania w wyszukiwarce najczęściej was do mnie kierowały

Google search console

 

No i na sam koniec wynik z Google search console za ostatnie 90 dni. Postęp jest ledwie dostrzegalny, ale tłumaczę to sobie tym, że były wakacje a ja naprawdę mało pisałem. Potwierdza się tu tylko, że najbardziej popularnymi wpisami są:

 1. Zarabianie w internecie. Moje plany na 2015 rok
 2. Zarabiaj w Qassa.pl i
 3. Myiyo – rewelacyjny program do zarabiania na płatnych ankietach

Popularne były też wpisy o shorte.st i cupsellu

Zachęcam do komentowania

7 komentarzy


 1. Fajne podsumowanie 🙂 Z pozycjami nie jest aż tak źle! 🙂 Gratulacje, pierwszy rok mówią, że najtrudniejszy – teraz pójdzie już z górki… 🙂

  Odpowiedz

  1. Dzięki za życzenia, ale bez pracy można zlecieć w dół

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.