Paidverts i leadmore. Zaczynamy test.

Witam, cały czas zarabiam z qassą, shorte i myiyo, ale cóż żeby blog żył i był miejscem opiniotwórczym muszę od czasu  przetestować nowe programy. Dziś zacznę testy dwóch programów, a mianowicie szeroko reklamowanego paidverts i nieco bardziej niszowy, ale też chyba dający większe możliwości zysku leadmore.

Paidverts.com czy warto zarabiać w tym programie?

Wszyscy chwalą Paidverts i zarobkami z tego programu. Niewątpliwą zaletą paidverts jest to, że program ma polską wersję językową (chociaż nie jest ona pełna i i idealna). Program z tego co się zorientowałem premiuje zaangażowanie. W większym stopniu niż np. w clixsense jest też położony nacisk na inwestowanie. Dużym plusem paidverts jest to, że minimum do wypłaty to jedynie 1 $. Program poleconych jest taki sobie. Zgarniamy 5 % od klików osób poleconych. Na razie mam po kilku dniach 21 centów. Nie klikam jednak wszystkich reklam, omijam te najtańsze. Zachęcam do rejestracji z mojego linku referencyjnego. Jeżeli chcesz zamieścić własny referal w komentarzu napisz proszę coś czego ja nie napisałem tutaj.

paidverts kod captcha

Jak we wszystkich buksach trzeba niestety przechodzić przez zabezpieczenia antybotowe.

reklamy paidverts

Co jakiś czas pojawiają się nowe reklamy, jak widać na zdjęciu powyżej większość z nich jest (na samym początku zarabiania z paidverts słabo płatna. Nie ma co się szczypać więc i klikamy opcję „order by value”.

PAiverts nagrody

Według mnie w tym zestawieniu tylko dwie pierwsze reklamy są godne kliknięcia. Klikanie w pozostałe zostawiam hobbystom i wybieram opcję „recycle all”. Jest też dostępna opcja wykupienia filtra, który odrzuca takie tanie reklamy, ale trzeba za niego zapłacić, a to jest sprzeczne z filozofią mojego zarabiania w sieci.

zarobki paidverts

Jak widać na zrzucie powyżej, suma, zebrana po kilku dniach (nie chcę zmyślać, ale raczej 5 niż 3) niezbyt intensywnego klikania , nie jest oszałamiająca, ale pocieszający jest fakt minimum do wypłaty wynosi jedynie 1 dolar. Ja mimo, że niektórzy bardzo zachwalają paidverts pozostanę chyba jednak wierny staremu poczciwemu clixsensowi.

Leadmore – mieszane uczucia

Informacje o leadmore znalazłem na jednym z forów o zarabianiu w sieci. Wielu użytkowników chwaliło się banerami typu „zarobiłem już 3600 zł”. Zobaczyłem co oferuje program, a tam znajdowało się dobrze znane użytkownikom facebooka akcje typu „test iq, doładuj telefon, ile będziesz miała dzieci itp.” Dlaczego mam wątpliwości, bowiem zarabiamy na wciskaniu ludziom czegoś co nie jest im potrzebne i coś za co będą musieli płacić, aż się nie zorientują, że z konta pobierają im kasę (tzw. subskrypcja sms), gdyby ktoś jednak zechciał w to wejść bo np. wyznaje zasadę, że „jak ktoś jest głupi to niech płaci, to oczywiście zachęcam do rejestracji z mojego referala. Teraz jest nieco trudniej bo facebook trochę tępi spamowanie, ale dla łebskich ludzi nie powinno stanowić większego problemu. Można np. zamieścić materiały reklamowe na jakimś darmowym hostingu i dopiero taką stronkę linkować na fejsie. Myślę, że się nie połapią. Ja na razie się wstrzymuję. Zdjęcie poniżej ilustruje wyniki jednego mieszczenia linku na fb. Możęcie próbować zamieszczać linki metodą opisaną przeze mnie we wpisie o zarabianiu z shorte.st

leadmore subskrpcja sms opinie

Jeżeli macie jakieś uwagi to zachęcam do pisania komentarzy

PS. Nowy layout i przyśpieszenia bloga

Złote kliki po ponad półrocznym korzystaniu z Catchboxa przenoszą się na obecny temat: Generate Press. Wykonuję też kroki, aby moje blogi na wordpressie uzyskały lepszy wynik testu PageSpeed Insights

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.