Polityka prywatności

DANE OSOBOWE UŻYTKOWNIKÓW (RODO, GIODO)

1. Administratorem Twoich danych osobowych jestem  ja, jestem osobą fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej, kontakt z administratorem e-mail: (podam później, bo muszę skonfigurować)

2. Dane podajesz dobrowolnie, Twoje dane przez administratora przetwarzane są wyłącznie w związku z publikacjami i komentarzami na stronie http://zlotekliki.pl ewentualnie poprzez formularz kontaktowy. Administrator nie przekazuje danych osobom trzecim, z wyłączeniem upoważnionych organów. W związku z tym, że na stronie http://zlotekliki.pl znajdują się skrypty reklam i linki afiliacyjne możliwe jest wykorzystanie plików cookies i innych danych, w takim samym zakresie jak na wszystkich stronach i portalach zawierających reklamy.

3. Dane będą przechowywane bezterminowo na serwerach dzierżawionych od firmy H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań.

4. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub usunięcia, większość czynności możesz wykonać sam za pomocą edycji konta, w przypadku usunięcia skontaktuj się z administratorem.

5. Zgłoszenie woli usunięcia danych nie ma związku i wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu zgłoszenia.