O mnie/ współpraca

Zarabianiem w sieci zajmuję się od trzech lat. Na początku wypełniałem płatne ankiety internetowe. Później zobaczyłem, że dzięki budowaniu sieci poleconych udział w programach PTC, GTPR itp. może być dużo bardziej zyskowny.

Z zasady nie bawię się w żadne tam inwestycje typu członkostwo premium itd. jedyną inwestycją jest zakup hostingu i domeny, ale taką „inwestycję” musi zrobić każdy, kto chce mieć bloga na wordpressie . Jeżeli macie jakieś doświadczenia na tym polu opiszcie to.

Współpraca

Jeśli macie ciekawą historię związaną z zarabianiem w sieci. Siedzicie w branży już jakiś czas i możecie powiedzieć coś od siebie, to zapraszam do współpracy. Korzyści dla mnie to bezpłatna reklama np. w sieciach społecznościowych i forach. Korzyści dla was to możliwość zamieszczenia swojego referala, ew banera w tekście swojego wpisu i w pasku bocznym (tu tylko linki).  Obiecuję wam utrzymanie hostingu przez najbliższe lata. Teksty oryginalne i szczere (bez ściemy i naganiania)  na minimum 3/4 strony. Plagiaty z internetu będę wyrzucał bez ostrzeżenia. Ten blog ma być dobry jakościowo, a nie być kolejną szmatą do ogłupiania ludzi. Szczegóły domówimy.

Piszcie na adres : [email protected]

Możecie też skorzystać z formularza kontaktowego, albo pisząc komentarz

6 komentarzy


 1. Zanim rzucisz zarzut, to może spróbuj go w jakiś sposób uzasadnić, Qassa jest naprawdę numerem 1, jest to bardzo uczciwa firma.

  Odpowiedz

 2. Witam serdecznie,
  chciałabym zaprosić Cię do wpisania się do nowo utworzonego katalogu stron o szeroko pojętym zarabianiu. Jeśli piszesz o poradach dotyczących rozwoju i motywacji, wymieniasz możliwe sposoby zarobku, albo prowadzisz stronę, na której można zarobić – Hajsalog jest dla ciebie. Im szybciej się zapiszesz, tym szybciej zyskasz nowy ruch na swojej stronie!

  Katalog jest w pełni darmowy – wymagany jest jedynie link zwrotny.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :).
  b. ostatnio opublikował…Witaj, świecie!My Profile

  Odpowiedz

  1. Ok spróbuję tak zrobić chociaż mam mieszane uczucia odnośnie katalogów blogów

   Odpowiedz

 3. witam 🙂 jestem zainteresowany stałą współpracą z Panem odnośnie pisania tekstów 🙂 jeśli Pan również jest zainteresowany taką współpracą proszę o maila [email protected] 🙂
  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz

 4. Witam

  Szukamy kilka osób które prowadzą bloga o zarabianiu i oszczędzaniu na zakupach do promocji naszego nowego portalu zakupowego. Portal http://www.e-candy.pl działa na zasadzie ceneo itp. jednak posiadamy komunikator który ułatwia udostępnianie produktów znajomym (nie trzeba już kopiować linków i wklejać ich do innego komunikatora). Posiadamy również świetny plan wynagrodzeń dla użytkowników, który pozwoli na dodatkowy dochód lub wymianę na bony które obniża cenę zakupów. Dzięki temu chcemy zdobyć zaufanie użytkowników internetu do nas ale również do samych zakupów. Rynek jest naprawdę duży a portal można bez problemu polecić każdemu. Bo kto dziś nie robi zakupów
  Proszę o odpowiedź czy jest Pan zainteresowany.

  Pozdrawiam
  Stefan Kazimierczyk
  http://e-candy.pl/
  https://www.facebook.com/ecandyzmieniamyzakupy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.