Nowe wypłaty – zarabianie w sieci AD 2016

Kochani, 3 miesiące to szmat czasu. Dziś, aby na dobre nie zaprzestać pisania chciałbym podzielić się z wami moimi ostatnimi zarobkami. Na początek mała dygresja, Jeżeli zamierzasz zarabiać w necie to naprawdę warto systematycznie dbać o swoje miejsce w sieci.

Ariadna

Za swoją pracę otrzymałem blender firmy Clatronic. Zdobycie go zajęło mi 7 miesięcy, ale prawdę mówiąc, gdybym się przykładał mógłby to być miesiąc krócej. Mikser to równowartość 790 punktów.

mikser nagroda ariadna

Sorry za syf na podłodze , ale ten dywan naprawdę szybko się brudzi. Na zdjęciu w ariadnie blender wyglądał tak.

ariadna nagroda rzeczowa blender clatronic

Myiyo

myiyo nagrody 2016

W myiyo idzie mi jak widać całkiem nieźle. Ankiet jest coraz więcej, ale nie ukrywam, że 90% przychodów mam z poleceń. W tej chwili myiyo jest dla mnie nr 1. Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowaliście to zachęcam. Zarabia się na ankietach i na polecaniu programu i konkretnych ankiet.

Qassa

qassa kwień 2016 wypłaty

Jeżeli chodzi o Qassę, to również nie mam powodów do narzekaniu, choć przychody istotnie się zmniejszyły się w porównaniu z zeszłym rokiem. Ale jeżeli coś będę kupował w necie to tylko za pośrednictwem tego programu.

Webepartners

webepartners_Fotor

W tym programie pojawiły się pierwsze pieniążki, co cieszy. Martwi mnie jedynie nieco tempo ich wpływania. Ale mam nowy zapał do blogowania i facebookowania i mam nadzieję, że również w tym programie uda mi się osiągnąć regularne zarobki.

Cupsell

Cupsell poleceni_Fotor

Cupsell to program, z którym wciąż wiążę spore nadzieje. Już wkrótce możecie się spodziewać nowych atrakcyjnych wzorów koszulek, który jak mam nadzieję zaczną się sprzedawać jak ciepłe bułeczki. Póki co cieszą prowizję, za sprzedaż osób, które zarejestrowały się w tym programie z mojego linku. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to gorąco zachęcam  do rejestracji się w cupsellu.

Clixsense

Clixsense wypłaty

Czwarta wypłata w clixsense cieszy, ale zaznaczam, że kokosów nie ma. Największą zaletą programu jest to, że wypłaca kasę już od wielu wielu lat i nie ma z tym żadnych problemów. Jeżeli macie dużo cierpliwości to zachęcam do rejestracji.

Paidverts

Paidverts_Fotor

Poszła pierwsza i ostatnia wypłata. Jeżeli nie zamierzacie inwestować, to nie jest to program dla was (zapłata jest całkowicie nieadekwatna do poniesionego wysiłku). Inwestowania też nie polecam, bo sparzyłem się na HQRevshare i wracam zasadniczo do zarabiania bez ponoszenia kosztów własnych.

Zachęcam do komentowania i dzielenia się sowimi doświadczeniami w zakresie zarabiania w sieci.

5 komentarzy


    1. W clixsense wypłatę mam raz na 9-10 miesięcy (wiadomo ciułanie). Ariadna – ponad pół roku. Myiyo (ze dwa razy na miesiąc). Qass- -ostatnio coraz słabiej. Future talkers – raz na dwa miesiace

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.