Nowe produkty w moich sklepach na cupsellu!

Witam wszystkich czytelników mojego bloga.

Ostatnio ruszyły u mnie przychody na cupsellu. Zdecydowałem ograniczyć się asortyment do najpopularniejszych produktów. Zachęcam was do zakupów.
złote kliki

Nowy sklep – grafomaniak.cupsell.pl

Korzystając z talentu mojej żony utworzyłem trzeci sklep (aby stworzyć ich więcej trzeba skontaktować się z cupsellem i uzasadnić to). Pod adresem http://grafomaniak.cupsell.pl będziecie mogli nabyć gadżety z autorskimi rysunkami flory i fauny Polski. Na pierwszy ogień poszedł rysunek ważki. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla dziewczyny/narzeczonej/żony (niepotrzebne skreślić) to torebka z ważką jest według mnie świetnym pomysłem. Zresztą oceńcie sami. Za wszelkie komentarze wielkie dzięki.

Grafomaniak

Jeżeli uważasz, że projektowanie gadżetów z ciekawymi grafikami lub napisami może stać się dla Ciebie źródłem (dodatkowego) dochodu, to zapraszam Ciebie do rejestracji w cupsellu i do tworzenia własnych wzorów. Więcej o zarabianiu na cupsellu dowiesz się m.in. z wpisu o zarabianiu na koszulkach.

Ważka dragonfly

Podstawowe narzędzia, których użyłem to darmowe GIMP, Photofiltre i Inkscape (wszystkie w wersji portable). Wy możecie oczywiście użyć swojego ulubionego oprogramowania.

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.

3 komentarze


  1. Wszystkie sprzedaże są niestety przypadkowe. Poza tym ruszyli także poleceni. Wielkie dzięki wam za to.

   Odpowiedz

 1. Szczególnie podobają mi się kubki. Grafiki są po prostu świetne.
  Czy są to opracowane przez Państwa wzory?
  Nie ukrywam, że cenię unikalność produktów. Myślę, że mojej dziewczynie zarówno spodobałby się ten z irysem jak i z napisem ” I love money „.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.