Myiyo – rewelacyjny program do zarabiania na płatnych ankietach

Witam, blog musi się rozwijać. Z wyglądu jestem zadowolony i niczego nie będę zmieniał przez najbliższe miesiace. Natomiast muszę poprawić oglądalność. Na razie robię to nieco po partyzancku, ale wieżę, że jeżeli będę pisał dobre, szczere i wyczerpujące posty, to oglądalność przyjdzie sama. Daję czas tej stronce, do września 2015, aby przyniosła mi dochody wystarczające na utrzymanie serwera i domeny (razem około 100 zł). Wszystko, co uda mi się zarobić ponadto, będę poczytywał sobie z swój osobisty sukces.

Myiyo

Dziś chciałem napisać bowiem kilka słów o tej firmie. Tematem płatnych ankiet zainteresowałem się w lecie 2011. Od tego czasu prowadzę bloga poświęconego właśnie tematyce zarabiania na płatnych ankietach. I tutaj taki mój mały żal, mimo, że blogasek śmiga sobie już o d trzech lat, to w pozycjonowaniu kluczowych dla tematów fraz stoi  bardzo nisko (20-70 pozycja). Mimo tego w wielu  programach,  w tym właśnie w myiyo znalazłem się w pierwszej dzisiątce. W ciągu półtorej roku z mojego polecenia zapisało się prawie 190 osób. Z czego 109 wypełniło, choć jedną ankietę. Łącznie zgarnąłem więc z a poleconych 54500= 54,5 Euro co daje w przybliżeniu dwieście dziesięć złotych. Na razie  na konto dostałem ok. 190 złotych ale na koncie w myiyo  mam już uzbierane 18 Euraczków. Różnice wynikają  z tego, że czasem ja też wypełnię jakąś ankietę. Wadą programu, jest to, że po wypełnieniu ankiety, trzeba nieraz bardzo długo czekać na weryfikację punktów. Tutaj uwaga generalna, w myiyo unikamy raczej wypełniania ankiet „na pałę”.

I  na koniec jeszcze dwa screenshoty dokumentujące to co pisaem powyżej

Myiyo płatne ankiety
Myiyo płatne ankiety

Myiyo sprawdzona firma. Zarabiaj dzięki płatnym ankietom

Pozdrawiam was i zachęcam oczywiście do komentowania oraz rejestrowania się z moich reflinków:)

4 komentarze


 1. Witam 🙂

  Polecam gorąco sprawdzone i wypłacalne stronki na których przy niedużym nakładzie czasowym można dorobić parę złotych ;))))
  [ref]
  [ref]

  Odpowiedz

  1. Dzięki za komplement, odwiedzam czasami twoje strony

   Odpowiedz

 2. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu kilkanascie $$ dziennie?? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w google: jak kosic kase na adfly

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.