Mój pierwszy milion

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku (kto to jeszcze pamięta?), gdy budowano zręby polskiego kapitalizmu, utarło się przekonanie, że pierwszy milion należy ukraść a później jakoś to będzie. Ja swój pierwszy milion zarobiłem całkiem legalnie i co ciekawe nie kosztowało mnie to nawet zbyt wiele wysiłku. Niestety nie jest to milion złotych, dolarów, franków szwjacarskich, ani nawet rubli. Zarobiłem mianowicie pierwszy milion Qoinsów w programie Qassa.pl, a to oznacza, że mogę wypłacić środki pieniężne równoważne 50 PLN.

Qassa poierwszy milion

Do miliona złotych z tego programu brakuje mi jedynie 999 950 złotych. Ale jak to mówią, nie od razu Kraków zbudowano. Mam jeszcze wiele osób, których konta muszą zostać zweryfikowane,a za każdego poleconego otrzymuje się jak już pisałem otrzymuje się 8 zł. Denerwujące jest jednak, że tyle osób zostaje weryfikowanych negatywnie, czyżby wasz zapał opadł? W każdym bądź razie moja opinia Qassa.pl pozostaje bardzo pozytywna.

Zbliżają się pierwsze wypłaty z GTPR a właściwie z GPTR

No ale nie samą Qassą żyje człowiek. Klikam już od jakiegoś czasu w maile przychodzące mi od trzech firm: świata reklam, złotóweczki i imperium reklamy. Mam nadzieję, że już niedługo dostanę pierwsze zarobki na konto. Zarabianie tam idzie dość wolno, ale zaletą tych firm jest to, że są od wielu lat wypłacalne. Poza tym jak ognia unikam wykonywania wszelkich PPA (płatnych zadań), ale jak ktoś chce to oczywiście można spróbować. Pojawiają się też pierwsi poleceni i zarobki od nich (dziękuję bardzo za rejestrację). A wygląda to wszystko mniej więcej tak.

Imperium reklamy zarabianie w internecie świat reklamy zarabianie na klikaniu Złotówczka zarabianie online w domu

Swój pierwszy milion próbuję też zarobić z programami partnerskimi. Teraz próbuję webepartners. Na razie jest skifoza, ale wierzę, że jak rozhulam blogi, to pojawi się sprzedaż, leady itd. Na razie to jeszcze jestem neofitą ale mam nadzieję, że już za dwa trzy lata będę ekspertem w tej branży i pierwszy milion (rubli na przykład) na moim koncie stanie się faktem.

Pozdrawiam i dozo, myślę, że nie będę już robił takich przerw w pisaniu bo od razu odbija się to na SERPach. Życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i oczywiście spełnienia marzeń, w tym i tych finansowych w 2015 roku.

5 komentarzy


 1. Zarabianie w ten sposób co opisałeś na początku wydaje się bardzo trudne. Sam się za to jeszcze nie zabierałem, ale mam znajomych co w tym siedzą i z miesiąca na miesiąc idzie im coraz lepiej. Systematyczność i cierpliwość – tymi dwoma cechami powinna się charakteryzować osoba, która chce zarabiać w opisany przez Ciebie sposób. Życzę samych sukcesów w nadchodzącym 2015 roku!
  Arek z Meblearkadius ostatnio opublikował…Narożniki WarszawaMy Profile

  Odpowiedz

  1. UWAGA!
   Zawsze myślałam, że zarabianie przez internet to jakaś ściema. Jednak zmieniłam zdanie po zarejestrowaniu się w serwisie QASSA.
   Serwis na start, bo jest prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny i naprawdę fajnie i bezproblemowo się z niego korzysta.
   Tu macie linka z którego możecie się zalogować:

   Odpowiedz

 2. A jaki czas zbierałeś 900 000 Qoinsów? Bo 100 000 dostajemy na starcie :).

  Odpowiedz

  1. Jakiś miesiąc albo dwa, szczerze mówiąc już nie pamiętam, ale obecnie dzięki rejestracjom osób poleconych przekroczyłem już 10 milionów:)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.