Jak zarabiać na klikaniu?

Dziś, temat nieco bardziej ogólny, ale od filozofii egzystencjalnej jeszcze daleki. Jeżeli chcecie zarabiać na klikaniu w reklamie możecie wykorzystać moje rady. Na samym początku jednak chciałbym wam pokazać film ze instruktażowy ze strony clicksense.

Skoncentruj się na zarabianiu w kilku programach

Na rynku funkcjonuje co najmniej kilkaset programów umożliwiających zarabianie w sieci. Fizycznie nie jesteście w stanie zarejestrować się do wszystkich z nich. Kolejne oferty pojawiają się przy klikaniu w reklamy. Warto wybrać firmy, które funkcjonują co najmniej od kilku lat, jak np. clixsense. Radziłbym też z rezerwą spoglądać na wszelkie programy obiecujące złote góry. Moim zdaniem lepiej zarobić troszkę mniej, ale mieć pewność, że otrzymamy wyklinane pieniądze.

Zarabiaj na budowaniu sieci poleconych

Niemal we wszystkich programach PTC, GTPR i PPA kluczem do sukcesu jest pozyskanie jak największej ilości poleconych. Jak to zrobić. Można wykorzystać Facebooka i zaprosić własnych znajomych do klikania, ale w tym rozwiązaniu wadą jest, to że mało osób odpowie na zaproszenie, a te które skorzystają najprawdopodobniej szybko się wycofają. Drugą możliwością, jest to co robię ja m.in. na blogu Złote kliki, czyli postawienie własnej strony/bloga o zarabianiu w sieci. Nieważne, czy bloga postawicie na blogspocie, czy na WordPressie, ważne jest, aby strona zawierała uczciwie często aktualizowane treści. Unikajcie obiecywania złotych gór. Sieć działa na takiej zasadzie, że ściema jest szybko wyczuwalna. Trzecia możliwość to wreszcie jak najszersze udzielanie się na forach internetowych poświęconych zarabianiu, ja udzielam się na forach szuwi, make cash, lockerz, zarabianie. Podobnie jak na własnej stronie publikujcie treści przydatne dla czytelników, a nie dla was! Ja preferuję werbowanie poleconych przez blogi, chociaż czasami zamieszczę też jakiś wpis na forum. W przypadku blogów i stron internetowych ważne jest też ich odpowiednie pozycjonowanie. O tym jak pozyskiwać czytelników/ subskrybentów/ widzów napisano już tysiące stron. Ja napisałem swój poradnik pt. popularyzacja bloga. Czyli, co robić aby twój blog odniósł sukces? Osobny wpis poświęciłem błędom podczas pozycjonowania bloga.

Jak zarabiać na klikaniu w reklamy bez poleconych?

Jeżeli nie chcesz jednak budować sieci poleconych, to czy powinieneś/aś zrezygnować z zarabiania w sieci? Na to pytanie szanowni czytelnicy musicie odpowiedzieć sobie sami. Podam tu kilka sposobów jak podwyższyć sumy zarabiane z klikania. Po pierwsze należy wykonywać wszelkiego rodzaju oferty, zadania, ankiety. Ja na jednej ankiecie w clixsense, zarabiam 83 centy, wypełnia się je stosunkowo szybko. Za taskami nie przepadam, ale jak się pojawią jakieś ciekawe, to można nieźle zarobić. Wszelkie rejestracje, za które również można zgarnąć co nieco kasy traktuję z dużą rezerwą.

Na koniec tradycyjna już ankieta

[socialpoll id=”[socialpoll id=”2225869″]

Pozdrawiam, zachęcam do komentowania  i oczywiście do rejestrowania się z moich reflinków.

Życzę udanego klikania. Mam nadzieję, że dzięki temu blogowi dowiecie się jak zarabiać na klikaniu w reklamy. Arek.

2 komentarze


    1. Clixsense jest jak najbardziej wypłacalny, musisz tylko klikać, wypełniać zadania, oferty, ankiety oraz budować sieć poleconych.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.