Inclick. Praca dla studentów i uczniów

Witam, dziś chciałem poinformować was o możliwości dorobienia dzięki stronie inclick.pl. Informuję, ale nie recenzuję, gdyż niestety czas studiów minął u  mnie bezpowrotnie:( W inclick możecie zarabiać na: pisaniu artykułów, przygotowywaniu baz kontaktów, dodawaniu ogłoszeń w Internecie, testowaniu aplikacji. Musicie przyznać brzmi ciekawie. Co więcej dzięki inclick możecie dostać zlecenie pracy czasowej w realu przy: inwentaryzacjach, merchendisingu (ładna nazwa wykładania produktów na półki), promocjach (głównie dla dziewczyn) i pracach porządkowych. Piszę o tym dlatego, że wczoraj dostałem maila od inclicka o następującej treści:

to już 2 lata jak budujemy portal inCLICK, by pomóc Ci w znalezieniu dorywczej pracy i rozwijaniu swoich umiejętności. Tworząc to narzędzie chcieliśmy, by było ono dla Ciebie przede wszystkim wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Przez cały ten czas bacznie obserwowaliśmy Was – studentów i uczniów – i Wasze potrzeby.

Drogi Studencie, Uczniu,
Dlatego inCLICK przechodzi metamorfozę. Nowy serwis to nie tylko odświeżona szata graficzna. Wiele funkcjonalności zostało zaprojektowanych na nowo, po to, by jeszcze bardziej ułatwić Wam korzystanie z naszego narzędzia. Zmieniamy wygląd Waszego profilu, który będzie wizytówką dla pracodawcy, więc uzupełnijcie go o wszystkie istotne informacje. Będziecie mogli zaprezentować się z najlepszej, zawodowej strony i pokazać, jak rzetelni i wiarygodni jesteście. Łatwiej będzie się też Wam zgłosić do zleconego zadania. Chcemy, by pracodawcy trafiali do najlepszych!
Dodamy także nowe funkcje – będziecie mogli zaproponować swoją stawkę oraz w dużo łatwiejszy sposób rozliczyć za wykonane zadanie. Co więcej – wyszliśmy naprzeciw tym z Was, którzy mają globalne ambicje. W portalu będą mogli zarejestrować się teraz nie tylko zagraniczni studenci studiujący w Polsce, ale też zagraniczni pracodawcy. Rozpoczęcie kariery poza Polską nigdy jeszcze nie było takie proste!
Szykujemy też dla Was wiele innych niespodzianek – konkursy, szkolenia e-learningowe i nagrody dla tych, którzy ciężką pracą na nie zasłużą. Naszą ambicją jest by inCLICK stał się dla Was prawdziwym pasem startowym do kariery zawodowej.
Portal zmieniać się będzie od 1 marca, kiedy systematycznie, po przerwie technicznej, zaczniemy wprowadzać zmiany. Będziemy Was o nich dokładnie informować w kolejnych mailach. Zapraszamy także na naszego Facebooka lub profil na LinkedIn.
Do zobaczenia w nowym, lepszym inCLICK’u!
Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Pozdrawiamy

Zespół inCLICK
E-mail:[email protected]
Infolinia: 781 776 802

Maila przekazałem „dalej”, tylko, że na blogu:”)

Ja jak już mówiłem nie mogę wziąć udziału w inclick (nie chcę kłamać), ale wy jeżeli macie jakiekolwiek doświadczania z tym portalem zawsze możecie wyrazić swoje opinie o nim w komentarzach, do czego zachęcam.

Wasz superadmin

3 komentarze


  1. Łatwo i szybko 😉 Sama stosowałem i wiem, że rzeczywiście jest to godne zaufania – ponadto oprócz tego można także dorabiać przez grupy na Fejsie – praca zdalna albo oferię.

    Odpowiedz

  2. także polecam, bardzo sympatyczne osoby. otrzymałem bardzo dużo zgłoszeń w odpowiedzi na moje dwa zapytania cenowe.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.