E-candy porównywarka cen z cashbackiem

Witam, dawno mnie nie było. Dużo grzebałem w graficznych  ustawieniach bloga cdnach itp. Zaprzestałem na jakiś czas pisania blogów (aktualnie prowadzę 4, myślę, że o dwa za dużo). Ostatnio ( już ponad miesiąc temu otrzymałem  e-mail następującej treści.

Szukamy kilka osób które prowadzą bloga o zarabianiu i oszczędzaniu na zakupach do promocji naszego nowego portalu zakupowego. Portal http://www.e-candy.pl działa na zasadzie ceneo itp. jednak posiadamy komunikator który ułatwia udostępnianie produktów znajomym (nie trzeba już kopiować linków i wklejać ich do innego komunikatora). Posiadamy również świetny plan wynagrodzeń dla użytkowników, który pozwoli na dodatkowy dochód lub wymianę na bony które obniża cenę zakupów. Dzięki temu chcemy zdobyć zaufanie użytkowników internetu do nas ale również do samych zakupów. Rynek jest naprawdę duży a portal można bez problemu polecić każdemu. Bo kto dziś nie robi zakupów?

E-candy, o co w tym wszystkim chodzi?

zasadnicza ideą tego programu, podobnie, jak w przypadku qassy (który to program jest dla mnie największą rewelacją jeśli chodzi o zarabianie  w sieci). Troszkę wyjaśnia też filmik powyżej. Na razie jest jeszcze trochę mało produktów, ale wkrótce będzie ich pewnie więcej. Dla nieco bardziej wtajemniczonych dodam tylko, że większość linków do produktów idzie za pośrednictwem webepartners.

Program partnerski

 

 

Zasady działania programu partnerskiego są dla mnie nieco niejasne:

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy program partnerski, który umożliwi Ci zarabianie na współpracy lub tańsze dokonywanie zakupów. Zasada jest prosta, Ty polecasz swoim znajomym nasz portal, a za każdą wydaną przez nich złotówkę dostajesz od nas pieniądze. Nie czekaj, poleć naszą stronę na Facebooku lub przez e-mail i zacznij zarabiać na współpracy. Uważamy że razem jest łatwiej coś osiągnąć, więc możecie dostawać wynagrodzenie nawet od osób których sami nie zaprosiliście, to pozwoli w krótkim czasie na zebranie środków na wymarzone zakupy nie musisz już zbierać latami cashback za zakupy z nami zrobisz to dużo szybciej.

Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie, na razie możecie się rejestrować z mojego linku referencyjnego. Ja tymczasem skupiam sie na qassie i cupsellu, bo zarobki w tych serwisach mam całkiem niezłe. W qassie to jest konkret za każdego poleconego mamy 8 zł i wszystko jasne.

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.

4 komentarze


  1. No całkiem niezły jak pozyskasz kilku poleconych dziennie, powiem krótko kasa płynie

   Odpowiedz

 1. Program partnerski wydaje się bardzo ciekawy.Ciekaw jest jednak ile rzeczywiście można na tym zarobić I czy czas w to włożony będzie procentował. 8 zł za każdy polecony link to bardzo dobra kwota.Myślę,że warto jest spróbować.
  Z ceneo jednak bardzo trudno będzie konkurować. Portal należy do grupy allegro tak więc jest bardzo silny.
  Bartek ostatnio opublikował…Kredyt na budowę domuMy Profile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.