Dobry czas na zarabianie bitcoinów

Witam, dziś napiszę kilka kolejnych słów o zarabianiu w bitcoinach (wcześniej pisałem już o zarabianiu w bitcoinach na skracaniu linków w coinurl). O tej wirtualnej walucie (kryptowalucie, systemie płatności) jest teraz nieco ciszej niż jeszcze rok temu, a to może oznaczać, że warto zainteresować tematem, bo gdy mówią o czymś wszyscu to jest to sygnał, żeby z danej inwestycji się wycofać i zabezpieczyć środki.

Dzisiejszy kurs bitcoina na bitcurexie wynosi 1308 zł, z były czasy, że za BTC płacono już ponad 3 tysiące. Skąd więc mój optymizm? Otóż uważam, że Bitcoin wcale się nieskończył i już wkrótce zacznie szybować w górę. Uważam tak nie tylko ja. Na portalu bitcoin.pl znalazłem ciekawą wypowiedźTima Drapera, faceta, który kupił 29 656 BTC ze skonfiskowanego portfela Silkroad:

„Sądzę, że rynki nie dostrzegają tego co dostrzegam ja. Cała ekonomia przechodzi proces przebudowy. Osobiście celuję w pułap ok. 10 000$ za bitcoina w perspektywie następnych 3 lat. Jednak nawet to może być pesymistyczną prognozą.”

Cały niezwykle ciekawy artykuł możecie znaleźć tu. Nie każdego z nas interesuje jednak mining, czy inwestycje. Dobrym sposobem na pozyskanie naszych pierwszych bitcoinów może stać się więćklikanie w reklamy bądź skracanie linków.

Gdzie zarabiać bitcoiny?

Oto jest pytanie. W necie są setki, jeśli nie tysiace programów, które umożliwiają nam zarabianie „darmowych” bitcoinów. Część działa jak zwykłe programy PTC, z tą różnicą że zamiast dolarów dostajemy bitcoiny, czy raczej microbitcoiny. Do najlepszych promów zaliczę tutaj BTC Clicks. Na początku moja opinia opinia o tym panelu nie była najlepsza, ale teraz się rozwinęli. Minimalna wypłata to 0,0001 BTC, czyli po obecnym kursie to 13 groszy, ale pomyślcie sobie sobie za trzy lata jeśli spełnią się prognozy Drapera, będzie to równowartość 4 złotych. Żeby wyklikać minimum trzeba wyklikać reklamy z 3 razy. Oczywiście jeżeli zbudujemy sieć poleconych sprawa robi się dużo bardziej ciekawa. Jęsli masz ochotę się pobawić w BTCclicks to zachęcam do rejestracji z mojego reflinka.

BTCClics opinie

Drugim programem, który polecam jest BitsForClicks (dawniej CainAd), w zeszłym roku roku firma ta oferowała dużo wyższe stawki niż np BTCClics i oprócz CoinURL była najlepszym bitcoinowym programem. Dziś reklam w CoinAd jest mniej, ale może wiążę się to ze zmianą (podwyższeniem) stawek? Program wypłacalny i sprawdzony.).

Coin Ad wyklikaj bitcoiny

Jeżeli jeszcze mało wam bitcoinów to  możecie spróbować jeszcze Bitvisitora. Klikając tam czekamy 5 minut (nnie musimy oglądać reklamy) i możemy przełączyć się na oglądanie kolejnej 5 minutowej reklamy, której jednak de facto oglądać nie musimy. Jeżeli interesuje was spekulacja to polecam cex.io.

Ankieta

Nowy element na blogu.Chciałbym się was co jakiś czas o coś zaptać. Dziś pytanie, czy posiadacie portfel bitcoin? Jeżeli interesuje was zarabianie bitcoinów musicie takowy mieć.

Tradycyjnie zachęcam do komentowania bloga.

[socialpoll id=”[socialpoll id=”2224161″]

2 komentarze


  1. Przez dwa lata od powstania wpisu wiele się zmieniło. Widać Twoje prognozy były poprawne. Brawo.
    Adrian ostatnio opublikował…KryptowalutyMy Profile

    Odpowiedz

    1. Dziękuję, szkoda, że mało osób to przeczytało, ale to też moja wina. Słaba promocja bloga

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.