Cupsell.pl. Przydatne programy i strony internetowe.

Witam was, niedawno napisałem kilka słów o cupsellu. Dziś chcę kontynuować swe rozważania o koszulkowej pensji, temat, ten bowiem zawładnął zupełnie moją wyobraźnią. Prezentuje wam kilka programów i stron, które mogą wam otworzyć drzwi do koszulkowego eldorado;)

Programy

  1. Inkscape -. darmowy program do tworzenia , grafiki wektorowej. Nie ma takich możliwości jak CorelDRAW, ale na sam początek powinien wystarczyć, w sieci jest pełno tutoriali.
  2. GIMP – darmowy program do edycji grafiki rastrowej (czyli zdjęć), jego obsługa jest trudniejsza niż Photoshopa, ale jest darmowy.
  3. PhotoFiltre – darmowy program do edycji grafiki rastrowej, prosty interfejs. W przypadku pierwszej trójki wymienionych polecam wersje portable.

Linki do kilku przydatnych stron.

  1. Hipster Logo Generator – kurcze strona powaliła mnie możliwościami, może jest trochę za mało grafik do wyboru, ale naprawdę warto się pobawić, nie tylko w celu zaprojektowania motywu na koszulkę,a le też po prostu dla zabawy.
  2. Squarespace.com – podobnie jak wyżej, jest nieco więcej grafik ale logotypy są bardziej standardowe i w darmowej wersji jest watermark (który przecież można wyciąć)

logo generator

Darmowe banki zdjęć, ikon i klipartów (tylko wybrane przykłady)

  1. Stock up
  2. Pexels
  3. Opencliparts – jedna z bardziej przydatnych  stron. Masz pomysł na coś masz gotowe cliparty ilustrujące ten pomysł
  4. Foodie’s Feed – zdjęcia jedzenia

Nie chcę was zarzucać linkami, zachęcam was za to do kreatywnego podejścia do projektowania i promocji gadżetów na cupsellu.

Kilka moich projektów, lub jak kto woli pierwszych prób (korzystajcie do woli, obrazki JEDYNIE w tym poście umieszczam na licencji CC0, Publicdomian.

zlotekliki-logo pink-piggy-bank hipsterlogogenerator_1424384165497 hipsterlogogenerator_1424296945306 bitmap Bezpieczeństwo finansowe-logo banerek4 a-good-idea

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.