Cupsell.pl, czy da się zarobić na koszulkach?

Ostatnio przeglądałem blog Krzysztofa Lisa poświęcony zarabianiu na blogach i znalazłem tam bardzo ciekawy link. Chodzi mianowicie o stronę cupsell. Zasada działania tego programu jest bardzo prosta. Tworzysz koszulki, kubki, ubranka dla dzieci i stringi. Znaczy się nie ty je produkujesz wchodzisz jedynie na stronę cupsell i projektujesz napisy i wzory graficzne, nie musisz być grafikiem, starczy, że masz fantazję lub już zbudowałeś/aś swoją markę bloga/vloga czy fanpejdża.

Możesz stworzyć 3 sklepy (wiem brzmi groźnie, ale wcale takie nie jest), a których produkty dzielisz na kategorie. Ustalasz prowizję i promujesz te produkty/sklep gdzie tylko się da. Teraz nie pozostaje Ci nic więcej jak tylko czekać, aż pierwsi klienci kupią coś i otrzymasz prowizję. A jest jeszcze możliwość zarobienia na poleconych. Więc nie muszę wspominać, że proszę o rejestrację z mojego linka i że życzę wam powodzenia w rozkręcaniu tego biznesu. Poniżej przykłady moich pierwszych „produkcji”, a będzie tego znacznie więcej.

złote kliki

Zasady programu partnerskiego cupsell.pl wyjaśnia prezes w filmie, który zamieszczam poniżej. Od siebie mogę dodać  jedynie, że rejestrując się z linka partnerskiego nie tracisz zysku, co więcej nie powoduje to także, że koszulki i inne gadżety będą droższe. Czy muszę was jeszcze zachęcać? Nie ryzykujecie nic, a możliwości są naprawdę ogromne.

Drugi film przybliża jeszcze raz ideę cupsell.pl

cupsell zarabianie na koszulkach, t-shirtach

14 komentarzy


  1. Cupsell jest to platforma sprzedażowa. Sklep jest twój i nie twój. Jak chcesz załatwiać wszystko od A do Z (koszulki, wydruk, podatki, skład, wysyłkę, księgowość) i zrobić WŁASNY sklep internetowy, to cupsell do niczego Ci się nie przyda. Ale myślę, że platforma ta jest skierowana właśnie do osób które nie chcą robić wszystkiego od A do Z. a chcą tylko projektować koszulki i zarabiać na ich sprzedaży (czym zajmuje się już cupsell).
   Pozdrawiam jeśli chodzi o moje wyniki to jest trochę kiepsko, bo nie mam czasu na projektowanie / wymyślanie wzorów, a te z banera są ciut słabe.

   Odpowiedz

 1. Raczej chodzi mi o to, że osoba poleca swój sklep, jako jedno z lepszych miejsc na zakupy, na cupshell, jednocześnie nie wspomina o tym, ze jest to jego sklep. Co do tego, że nie można zrobić typowego sklepu na cupshell to się nie zgodzę, bo ich API pozwala stworzyć w pełni funkcjonalny sklep pod własna domeną np. na wordpress z własnymi zdjęciami itp.

  Odpowiedz

  1. Po pierwsze „cupsell” nie „cupshell”. Piszesz

   osoba poleca swój sklep, jako jedno z lepszych miejsc na zakupy, na cupshell, jednocześnie nie wspomina o tym, ze jest to jego sklep

   Nie wiem skąd to wziąłeś. Jeżeli Ci chodzi o zdanie

   Poniżej przykłady moich pierwszych „produkcji”, a będzie tego znacznie więcej.

   to gratuluję poprawnego rozumowania. W jednym przyznam Ci rację można zrobić na cupsellu coś co przypomina „zwykły” sklep internetowy, ale i tak odpada Ci kilka rzeczy, a przede wszystkim osobiste zlecanie druku i wysyłki koszulek. Moim skromnym zdaniem trochę się czepiasz.

   Odpowiedz

  1. Gratuję, dobrze by było jakbyś podał adres sklepu. Ale widzicie kochani. Można

   Odpowiedz

 2. Nie polecam cupsell.pl masakryczne długa obsługa. Pięć dni po zakupie przesyłka nie została jeszcze wyślana. Liczysz na szybką obsługę idź gdzie indziej. Howgh

  Odpowiedz

  1. Dzięki za komentarz, może czyta to prezes i coś z tym zrobi?

   Odpowiedz

  1. W zasadzie oprócz własenj inwencji i pracy nie musisz nic inwestować. Opracowanie dobrego projektu to podtsawa. Druga sprawa to promocja. Oczywiście możesz wykupić reklamę google adsense, baz też na facebooku, ale jak masz odpowiednie umiejętności to nie będzie Ci to potzrebne. Ja zdecydowanie preferuję zarabianie bezinwestycyjne.

   Odpowiedz

 3. fajnie dodaj po jakimś czasie jak Ci idzie sprzedaż

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.