CoinURL. Zarabianie pasywne bez budowania sieci poleconych.

Witam, dziś zajmę się tematem zarabiania w bitcoinach na skracaniu linków. Jakieś dwa lata temu wybuchła bitcoinowa gorączka. Oczywiście ja jak to ja załapałem się na jej koniec, ale mimo wszystko opłaciło się. Temat miningu już w maju 2013 r. był już niemal całkowicie wyczerpany i nieopłacalny. Ale wiele firm reklamowało się tym, że rozdaje „darmowe” bitcoiny, lub raczej 1000-czne i 10 000-czne części bitcoina. Moją uwagę przykuł wówczas serwis CoinURL.
Zarabianie na tym serwisie jest łudząco podobne do zarabiania na słynnym już adf.ly. Otóż skracamy link, umieszczamy go na własnej stronie internetowej, forum, portalach i voila. Gdy ktoś kliknie w ten link zostanie wyświetlona mu reklama, a na podlinkowaną stronę można wejść po kilku, kilkunastu sekundach, klikając „skip ad”, w górnym rogu.

Dlaczego więc w tytule posta napisałem, że na CoinURL można zarabiać pasywnie bez budowania sieci poleconych?

Sprawa jest prosta. Na samym początku działalności w CoinURL musimy stworzyć kilka, a najlepiej kilkadziesiąt linków i rozpropagować je się gdzie da, najlepiej na forach internetowych (ale tak aby nie dostać bana), ale też na własnej stronie o zarabianiu lub innej, która ma dobrą odpowiedzialność. Czekamy, a ludzie zaczynają klikać. Oczywiście w pierwszym dniu po takiej akcji możemy liczyć na kilkaset klików, później będzie ich coraz mniej, ale ja po ponad roku mam kliknięcia z linków które umieściłem na jednym z forów. Ja co jakiś miesiąc dodam z 50 linków (około pół godziny roboty), i codziennie mam od 10 do 50 klików, co równa się sumie od 2 do 12 groszy dziennie pod koniec miesiąca, kiedy klików jest już mało.

Gdzie spamować linkami CoinURL?

Najlepiej na forach, które nie wymagają rejestracji, lub które akceptują zaśmiecanie tego typu treściami. Ja spamuję na jednym z forów dla kobiet. Nie napiszę w jakim, bo jak wszyscy zaczną umieszczać linki z CoinURL, to tematem zajmą się się admini i zablokują tego typu linki. Nie będę więc podcinał gałęzi, na której siedzę.

Poleceni. Ile zarobiłem?

U mnie z poleconymi w CoinURL jest całkiem kiepsko, zarejestrowały się co prawda 4 osoby, ale nie wyklikały prawie nic. Więc wszystko co zgarnąłem zarobiłem sam, a zarobiłem całkiem niezgorszą sumkę 0,06 BTC, co według dzisiejszego kursu stanowi równowartość około 90 zł, ale bywały czasy, że Bitcoin był ponad dwa razy droższy niż dzisiaj. Mimo tego, że jak wspomniałem w CoinURL zarabiałem sam, to jednak warto budować w tym programie sieć poleconych. Zgarniamy bowiem 5% tego co wypracują nasi poleceni. Jak dla mnie jest to kusząca i uczciwa propozycja.

Na koniec jeszcze zrzuty ekranowe

CoinURL skracanie linków

Jak widzicie linkuję, do najróżniejszych stron

CoinURL

Niedawno (w sierpniu) wypłacałem kasę 0,01 BTC (mniej nie wypłacam), od tej pory uzbierałem 0,003 BTC, co można przeliczyć jako 4,5 złotego. Niby nic a ciszy. Krótko. Polecam ten program i zachęcam do rejestracji z mojego reflinka.

PS. Żeby zarabiać bitcoiny, trzeba mieć portfel bitcoin, ale jego założenie jest bardzo proste, wpiszcie w Google hasło „porfel bitcoin” i dowiecie  się wszystkiego

Pozdrawiam. Arek

1 komentarz


  1. Jak zarabiać na skracaniu linków? Akurat nie używam tej metody. Aktualnie strony bc.vc oraz linkbucks.com – jest to ten sam sposób zarabiania jak na ADF czyli skracanie linków. Dodatkowo używam strony binbox.it (zamiast kliknięcia SKIP trzeba wpisać CAPTCHA). Jeden z przykładów mojej metody zarabiania możecie zobaczyć tutaj (oczywiście po kliknięciu SKIP :))
    http://premiummemberslogin.gu.ma/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.