Clixsense – rewelacyjny program PTC

Witam,to już jakiś miesiąc jak wykupiłem domenę http://zlotekliki.pl. Na początku zająłem się wyborem odpowiedniego szablonu. Wybrałem catchbox. Później zająłem się edycją podstron (jeszcze tego nie skończyłem) No i co warto chyba byłoby zacząć pisać?!

Clixsense

Dziś zajmę się chyba najsympatyczniejszym programem typu PTC, umożliwiającym zarabianie w sieci dzięki klikaniu w reklamy. Chodzi tu mianowicie o clixsense. Program działa od wielu lat (od 2007 roku) i jest całkowicie wypłacalny.

Clixsense zarabianie w sieci

Jak widzicie na zamieszczonym wyżej obrazku reklam jest całkiem sporo. Dziennie bez poleconych można zarobić ze 4 centy. Ale jak w każdym programie typu PTC, samodzielne klikanie nie gwarantuje nam sukcesu. Ja poleconych w clixsense zdobywałem dzięki pewnemu blogowi, na którym mam jednak Google Ad Sense, ale regulamin tej usługi zabrania reklamowania płatnych klików, więc dla swojej pewności usunąłem wszelkie treści dotyczące PTC i GTPR i reflinki też. Blog miał całkiem przyzwoitą oglądalność, lecz sami wiecie, lepiej nie ryzykować bana for life.

W szczytowym momencie udało mi się pozyskać 14 poleconych, którzy jednak dość szybko się wykruszali. Do tej pory został mi się 1 polecony, ale za to bardzo dobry (dzięki Niemcor).

clixsense zarabianie w sieci obrazek

Po naciśnięciu reklamy wyświetla się ekran jak na zdjęciu powyżej. Należy wybrać zdjęcie kota, i po kilka (kilkudziesięciu) sekundach jesteśmy bogatsi o od 0,001 do 0,01 dolara.

clixsense zarabianie w domu

W clixsense możemy zarabiać także na wypełnianiu płatnych ankiet. Sam tego nie robię i uważam, że jeśli zamierzasz zabrać się za ankiety to lepiej wybrać myiyo lub marketagent. Inne metody zarabiania clixsense to wykonywanie zadań, oferty oraz zabawa w clixgrid (mi udało się wygrać 40 centów). W chwili obecnej w clixsense mam 6, 20 dolara. Minimum do wypłaty dla mnie to 8 dolców. Więc zwracam się do was z małym apelem: rejestrujcie się z mojego referala, klikajcie w reklamy i próbujcie budować sieci poleconych.

Współpraca

Jeśli macie ciekawą historię związaną z zarabianiem w sieci. Siedzicie w branży już jakiś czas i możecie powiedzieć coś od siebie to zapraszam do współpracy. Korzyści dla mnie to bezpłatna reklama np. w sieciach społecznościowych i forach,. Korzyści dla was to możliwość zamieszczenia swojego referala, ew banera w tekście swojego wpisu i w pasku bocznym (tu tylko linki).  Obiecuję wam utrzymanie hostingu przez najbliższe lata. Teksty oryginalne i szczere (bez ściemy i naganiania)  na minimum 3/4 strony. Plagiaty z internetu będę wyrzucał bez ostrzeżenia. Ten blog ma być dobry jakościowo, a nie być kolejną szmatą do ogłupiania ludzi. Szczegóły domówimy.

Śledź mojego bloga za pomocą Bloglovin

3 komentarze


    1. Niezły spam, ale zatwierdziłem, bo coś musie się dziać na blogasku

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.