Clixsense – rewelacyjny program PTC

Witam,to już jakiś miesiąc jak wykupiłem domenę http://zlotekliki.pl. Na początku zająłem się wyborem odpowiedniego szablonu. Wybrałem catchbox. Później zająłem się edycją podstron (jeszcze tego nie skończyłem) No i co warto chyba byłoby zacząć pisać?!

Clixsense

Dziś zajmę się chyba najsympatyczniejszym programem typu PTC, umożliwiającym zarabianie w sieci dzięki klikaniu w reklamy. Chodzi tu mianowicie o clixsense. Program działa od wielu lat (od 2007 roku) i jest całkowicie wypłacalny.

Clixsense zarabianie w sieci

Jak widzicie na zamieszczonym wyżej obrazku reklam jest całkiem sporo. Dziennie bez poleconych można zarobić ze 4 centy. Ale jak w każdym programie typu PTC, samodzielne klikanie nie gwarantuje nam sukcesu. Ja poleconych w clixsense zdobywałem dzięki pewnemu blogowi, na którym mam jednak Google Ad Sense, ale regulamin tej usługi zabrania reklamowania płatnych klików, więc dla swojej pewności usunąłem wszelkie treści dotyczące PTC i GTPR i reflinki też. Blog miał całkiem przyzwoitą oglądalność, lecz sami wiecie, lepiej nie ryzykować bana for life.

W szczytowym momencie udało mi się pozyskać 14 poleconych, którzy jednak dość szybko się wykruszali. Do tej pory został mi się 1 polecony, ale za to bardzo dobry (dzięki Niemcor).

clixsense zarabianie w sieci obrazek

Po naciśnięciu reklamy wyświetla się ekran jak na zdjęciu powyżej. Należy wybrać zdjęcie kota, i po kilka (kilkudziesięciu) sekundach jesteśmy bogatsi o od 0,001 do 0,01 dolara.

clixsense zarabianie w domu

W clixsense możemy zarabiać także na wypełnianiu płatnych ankiet. Sam tego nie robię i uważam, że jeśli zamierzasz zabrać się za ankiety to lepiej wybrać myiyo lub marketagent. Inne metody zarabiania clixsense to wykonywanie zadań, oferty oraz zabawa w clixgrid (mi udało się wygrać 40 centów). W chwili obecnej w clixsense mam 6, 20 dolara. Minimum do wypłaty dla mnie to 8 dolców. Więc zwracam się do was z małym apelem: rejestrujcie się z mojego referala, klikajcie w reklamy i próbujcie budować sieci poleconych.

Współpraca

Jeśli macie ciekawą historię związaną z zarabianiem w sieci. Siedzicie w branży już jakiś czas i możecie powiedzieć coś od siebie to zapraszam do współpracy. Korzyści dla mnie to bezpłatna reklama np. w sieciach społecznościowych i forach,. Korzyści dla was to możliwość zamieszczenia swojego referala, ew banera w tekście swojego wpisu i w pasku bocznym (tu tylko linki).  Obiecuję wam utrzymanie hostingu przez najbliższe lata. Teksty oryginalne i szczere (bez ściemy i naganiania)  na minimum 3/4 strony. Plagiaty z internetu będę wyrzucał bez ostrzeżenia. Ten blog ma być dobry jakościowo, a nie być kolejną szmatą do ogłupiania ludzi. Szczegóły domówimy.

Śledź mojego bloga za pomocą Bloglovin

3 komentarze


    1. Niezły spam, ale zatwierdziłem, bo coś musie się dziać na blogasku

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge